W społeczeństwie jeszcze niedawno obowiązywała krzywdząca opinia, że wibrator przeznaczony jest jedynie dla samotnych singielek, które szukają substytutu stosunku seksualnego z partnerem. Na szczęście czasy się zmieniają i coraz więcej osób sięga po wibratory dla par, żeby urozmaicić zabawę we dwoje. Co ważne, drgający gadżet erotyczny może pełnić różne funkcje, ale zawsze jest używany w celu wzbogacenia erotycznych doznań.

Gra wstępna

Często zdarza się, że kobieta pragnie seksualnego pobudzenia przed właściwą penetracją. Wówczas wibratory dla par mogą pełnić istotną funkcję, jaką jest stymulacja punktu G lub innej części ciała. Wystarczy, że partner uruchomi wibrator i będzie nim masował swoją partnerkę. To bardzo lubiana praktyka, ponieważ mężczyzna również czuje się bardziej pobudzony, jeśli widzi, że udaje mu się odpowiednio zadowolić swoją partnerkę. Zależnie od preferencji kobieta również może użyć wibratora, żeby wymasować nim męskie przyrodzenie lub sferę analną partnera.

Urozmaicenie stosunku

Czasami klasyczny seks nie dostarcza kobiecie wystarczającej satysfakcji do osiągnięcia orgazmu. Wibratory dla par mają tę zaletę, że można ich użyć w trakcie stosunku jako dodatkowy element stymulujący łechtaczkę. Oczywiście partner może w tym celu wykorzystać również własną dłoń, ale warto pamiętać, że niektóre pozycje uniemożliwiają tego rodzaju zabawę. Poza tym wibrator działa znacznie sprawniej, co również wpływa znacząco na satysfakcję partnerki. Alternatywną formą zabawy jest użycie wibratora w celu dodatkowej stymulacji analnej podczas stosunku. Jest to rozwiązanie dla kobiet, które lubią tego typu formę erotyki lub fantazjują o seksie z wieloma mężczyznami naraz.

Seks na odległość

Często zdarza się, że partnerów dzieli odległość kilkuset kilometrów, ale mimo to nie chcą oni rezygnować ze wspólnego seksu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest seks przy użyciu kamerek internetowych. W tym przypadku wibratory dla par mogą pełnić funkcję przedmiotu, który dostarczy przyjemność partnerce. Kobieta podczas stymulacji może wyobrazić sobie, że wibrator to przyrodzenie jej partnera, a jego głos wzmocni wrażenie odbywania prawdziwego stosunku. Dodatkowo, jeśli to prezent otrzymany od ukochanego, to wówczas mężczyzna powinien jeszcze bardziej odczuwać, że to on dostarcza przyjemność swojej partnerce.

Pary homoseksualne

Wibratory dla par są również bardzo często wykorzystywane przez związki homoseksualne. Lesbijki mogą potraktować urządzenie jako element, który będzie pełnił zbliżoną funkcję do męskiego przyrodzenia. W tym przypadku popularne jest użycie wibratora wraz z uprzężą strap-on, co pozwoli kobietom uprawiać te same pozycje seksualne, które uprawiają pary heteroseksualne. Dodatkowo wibracje wzmocnią skalę doznań. W przypadku gejów wibratory dla par mogą pełnić funkcję pobudzenia okolic odbytu przed przystąpieniem do właściwego stosunku. Co ważne, na rynku dostępne są wibratory znacznie mniejsze od męskiego prącia, dzięki czemu można potraktować użycie produktu, jako formę wstępu przed właściwym seksem analnym.