Bramki dezynfekcyjne są bardzo ważnym elementem w walce z rozprzestrzeniającym się wirusem. Pozwalają na sprawną dezynfekcję przechodzących przez nie osób, np. podczas wchodzenia i wychodzenia z budynku. Tym samym cały proces dezynfekcji zabiera dużo mniej czasu, a co najważniejsze, realizowany jest zgodnie z procedurami. Bramki tego typu spotykane są w różnych budynkach, np. w urzędach czy na lotniskach. Wytwarzają one specjalną mgiełkę, przez którą należy przejść, by zostać zdezynfekowanym.

BRAMKI DEZYNFEKCYJNE – DLACZEGO SĄ TAK WAŻNE?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, co to są bramki do dezynfekcji i jak z nich korzystać. Warto jednak to zmienić, ponieważ jest to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań umożliwiających zabezpieczenie się przed zakażeniem wirusem. Gdy przejdziesz przez bramkę, urządzenie automatycznie się uruchomi. Nie musisz nic robić, sprzęt załatwi to za Ciebie. To duże udogodnienie przede wszystkim dla nieco starszych osób. Bramki do dezynfekcji ludzi są chętnie wykorzystywane m.in. przez ratowników medycznych. Delikatna mgiełka jest w stanie w pełni zdezynfekować ciało i ubranie. W ten sposób skutecznie je odkazisz, a jednocześnie nie będziesz mokry. W niektórych przypadkach nawet nie zauważysz tego, że przeszedłeś przez taką bramkę, za to nie narazisz się na zakażenie wirusem i zadbasz o zdrowie swoje oraz innych osób. Profesjonalne systemy dezynfekujące stosowane są wszędzie tam, gdzie należy skorzystać z dodatkowych środków ochrony osób, np.:

  • w szpitalach
  • na lotniskach
  • w centrach handlowych
  • w instytucjach publicznych
  • w fabrykach
  • na dworach autobusowych i kolejowych
  • na uniwersytetach
  • w centrach rozrywki i na salach zabaw
  • w restauracjach i kawiarniach

Jak widać, zastosowanie tego typu bramek jest bardzo szerokie, a ich montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. W związku z tym warto o nich pomyśleć, aby zwiększyć poziom własnego bezpieczeństwa i zadbać także o innych.images

BRAMKI DO DEZYNFEKCJI LUDZI – BEZPROBLEMOWE DZIAŁANIE I WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Bramki dezynfekcyjne charakteryzują się bezproblemowym działaniem, a do tego są niezwykle skuteczne. Nic dziwnego, że są one obecne w różnego rodzaju instytucjach. Dowiadując się, co to są bramki do dezynfekcji, zyskujesz pełną świadomość tego, że takie urządzenie może Ci pomóc w walce z poważnym zagrożeniem wirusowym. Przejście przez ustawioną maszynę zapewnia całkowitą dezynfekcję.

Bramki do dezynfekcji ludzi powodują, że środek odkażający utrzymuje się na powierzchni minimum przez kilkadziesiąt sekund (około 75). Aplikacja jest natychmiastowa, wystarczy zbliżyć się do bramki i znaleźć się w obrębie rozpylonego środka dezynfekującego. Za rozpylenie go odpowiadają specjalne dysze. Bramki posiadają także automatyczne czujniki, dlatego nie musisz niczym się martwić. Jedyne, co trzeba zrobić, to przejść przez bramkę. Bramki do dezynfekcji to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ do jednorazowej dezynfekcji zużywa się niewielką ilość środka odkażającego.